Chcete si pořídit pejska a zároveň tím pomoci psí dušičce v nouzi?

Ne všichni chlupáči měli štěstí na ten pravý, šťastný domov, ve kterém by byli považování za právoplatného člena rodiny. Někteří pocházejí ze špatných podmínek, ztratili majitele nebo za sebou mají nehezké vzpomínky. Ale právě i tito pejsci si zaslouží druhou šanci, za kterou budou nesmírně vděční a potěší vás vrtěním ocásku.

Dovolte nám představit psy, kteří jsou v péči záchranného spolku Dočasky De De, a čekají na své nové rodiny. Všichni jsou umístěni v domácím prostředí, doma u tzv. dočaskářů, a jsou připraveni k adopci.

černý pes s bílou náprsenkou

Kenzo – akční fešák

Sport, aktivity a pohyb? Tak v tom si libuje roční charismatický parťák Kenzo. Původní majitel jeho výchovu zanedbával, ale v péči své dočaskářky z něj vyrostl velmi chytrý, učenlivý a věrný pes. Má nadání na pachové práce, canicross, agility nebo obedience, a tak hledá majitele, který by s ním v těchto oblastech pracoval. Tak co, vyzkoušíte s Kenzem nějaký psí sport?
Poznejte ho blíže!

Sedící fenka francouzského buldoka

Buldočka Mia

Tuhle 4letou princeznu opustili majitelé pro její zdravotní problémy. Bohužel, i takové příběhy nejsou ojedinělé. Mia trpěla ukrutnými bolestmi zad a strnulostí, ale po složité operaci vyhřezlých plotének její trápení zmizela a dnes je z ní veselá fenka. Miluje pamlsky, za ty udělá cokoli, a ráda se učí nové věci. Uvítá citlivější přístup a ráda by byla spíše jedináčkem v rodině bez dětí.  
Poznejte ji blíže!

Německý ovčák

Aron – pan pes

Aron byl zachráněn těsně před tím, než ho původní majitelé nechali uspat. V dočasné péči se z něj stal hodný pes, který ovládá základní poslušnost a několik povelů. Bude mu dobře v domku se zahradou a se zkušeným páníčkem, který nesleví z nastavených pravidel. Aron není pes pro začátečníky, ale jakmile zjistí, že není ohrožen, je z něj oddaný a věrný pes, vděčný za pozornost, pohlazení a společnost svého pána. Je mu 8 let.
Poznejte ho blíže!

Světle hnědá kříženka jezevčíka

Mája – střapatá jezevčice

Tahle 8letá fešanda je naprosto úžasné, mazlivé stvoření. Mája se do spolku dostala po smrti majitele a zpočátku bojovala s obezitou, ale v dočasce se zvládla dostat na hezkých 9 kilíček. Miluje lidskou společnost a má spoustu energie a elánu. Hodí se k aktivním důchodcům nebo do rodiny s odrostlými dětmi. O samotě pláče, ale jinak je prostě dokonalá.
Poznejte ji blíže!

malý střapatý pejsek

Rudánek

Rudánek – to je krásný kříženec čivavy a jorkšíra. Jen stále nemá svůj domov. Jsou mu cca 3 roky, váží přes 3 kila a dělá velké pokroky. Přijel totiž jako hromádka neštěstí po smrti majitelky, všech a všeho se bál. Nyní je již mnohem sebevědomější a těší se na novou rodinu, kde by měl alespoň dva psí kamarády, v klidném a bezpečném prostředí mimo město. Dáte Rudánkovi čas získat si vaši důvěru?
Poznejte ho blíže!

Velký světlý pes s červeným šátkem

Flek z Albánie

Bílé i černé řasy a na čele flek? Tak to je Flek – zhruba roční, 25kg kříženec, který byl nalezen toulající se po slunné Albánii. Je to akční a chytrý pes, který miluje jídlo, hračky a pohyb, ale dokáže také půl dne prospat. Je potřeba pracovat na jeho socializaci, protože se ještě spoustu věcí musí naučit. Nejlépe mu bude v domku se zahradou, s bydlením pouze uvnitř, a uvítá psího kámoše.
Poznejte ho blíže!