Vážení a milí čtenáři a pozorovatelé našich propsích stránek,

Připravili jsme pro Vás, podle našeho názoru, další pohlazení po duši psího nadšence. V této sekci najdete medailonky našich i Vašich psích přátel a kamarádů. Nezáleží na tom, jestli je pejsek Váš nebo ho prostě potkáváte na ulici a je Vám sympatický. To, co je důležité je, že nám i Vám pejsek nebo psička přináší do života radost. Když jsme nad naším webem přemýšleli, řekli jsme si, že je na světě spousta bolesti v psí i lidské duši. Pojďme proto společně vytvořit místo, kde se bude potkávat nefalšovaná radost ze života. Pojďme společně utvořit místo, kde se naši pejskové s láskou potkají a ukážou nám, že svět je krásné místo.

Posílejte nám tedy prosím krátká představení Vašich psích mazlíčků a kamarádů, přiložte jejich fotografii a můžete se těšit na zveřejnění medailonku. Udělejte radost sobě i svým známým, pokud pošlete medailonek jejich pejska – samozřejmě s jejich svolením. Medailonek by měl obsahovat několik vět o tom co například má pejsek rád, co mu dělá radost, jaký je a případně jeho životní příběh. Posílejte do zpráv na našem Facebooku, rádi budeme Vaše kamarády postupně představovat.

Vaše Puppydu

Zišulka

Zišulka z Prahy

A tohle je Zišulka 🙂 Je to velký černý špic, což je bohužel poměrně vzácné plemeno. Jako většina špiců je velice milá a přátelská, hodná k dětem, pobyt v bytě snáší se stylem a grácií královny pohovky. Navíc je to velký hlídač, takže naší pozornosti neunikne ani myš. Největší radost jí udělá pískadlo nebo dobrůtka, největší strach má z veliké mouchy (masařka). Jak se vám Zišulka líbí?

Kapo Augustýn

Kapo Augustýn

Placatá psí tlama, která dělá svým páníčkům jen a jen radost. Nejvíc miluje brouzdaní v kalužích, zvláště když je tam trochu bahýnka. Páníčkům trochu cuká v oku, ale ten blažený výraz, co má Augí je k nezaplacení, a tak mu to nakonec rádi dopřejí.

Julinka

Jůlinka z Prahy

Nenechte se zmást, tato princezna není štěně labradora, ale 6 letý voříšek. Je nevěřitelně mazlivá a má dobráckou a hravou povahu. Ráda běhá s ostatními psími kámoši v parku, ale úplně nejvíc miluje ježdění na výlety do přírody se svými paničky. Radost jí udělá pokud výlet končí u vody, kde se může cachtat.

Molly

Malostranská bojovnice

Tohle je Mollynka, francouzská buldynka, kterou si panáčci přivezli až ze Slovenska.Mollynka je zachráněná z množírny a bohužel si proto nese spoustu zdravotních defektů.Má za sebou už mnoho operací, ale statečně bojuje za své zdraví a pomalu se jí vrací i chuť do života. A to k velké radosti jejich milujících páničků.

Tosca

Tosca

Jako další psičku z naší psí smečky Vám chceme představit Toscu. Toscu už možná letmo znáte z povídání o naší Šerynce. Jinak naše Tosinka je taktéž velký černý špic jako Zišulka. Povahou je trochu chameleon. Když je v Praze, je to pes gaučák, na chalupě se okamžitě změní ve psa venkovského, který hlídá, hrabe kde chce (prostě zlobivé Tosisko) a má všechny ty nectnosti, které máme rádi. Teď v tom horku zrovna líná a pouští chlupy kudy chodí. Klasika znáte to – otevřu mléko a je v něm psí chlup. Co na Tosinku říkáte?